بیانیه حزب پان ایرانیست پیرامون بازداشت سرور حسین شهریاری

سپتامبر 28, 2009

پاینده ایران

       به کدام مسلک است این به کدام مذهب است این 

                                                                      کـه کُشـند عاشـقـی را کـه تو عاشـقم چرایی

هم وطن

 سرور حسین شهریاری از پیشکسوتان حزب پان ایرانیست و کوشندگان دیرگام این حزب به حکم دادگاه انقلاب توسط کلانتری مهرویلا در کرج بازداشت و به زندان رجایی شهر کرج منتقل گردید.

حزب پان ایرانیست ضمن رد کلیه اتهامات ایشان، جز جرم ایران پرستی و حق طلبی آنهم از دیدگاه حاکمیت فرقه ای، اعتراض خویش نسبت این بیداد عظیم را به آگاهی ملت ایران و همه آزادگان جهان می رساند و به هیچ وجه آنرا قابل تحمل نمی داند.

 

پاینده ایران

شامگاه ۶ مهرماه ۱۳۸۸

حزب پان ایرانیست

خبر دستگیری سرور شهریاری در خبرگزاری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران

بایگانی جستاری:بیانیه هاي حزب پان ايرانيست و اخبار روز

Entry Filed under: Uncategorized. .No Comments yet Add your own

  • 1.    عشقی دوم  |  سپتامبر 30th, 2009 at 5:43 ب.ظ

    با درود. من جلوتر پيامی به شما فرستاده و خواهان همكاری با شما شدم (فرم تقاضای هموندی شما را پر كردم)كه بدبختانه جز درودی از شما دريافت نكردم!؟ باری گلايه من از شما اينست كه چرا شمايی كه نام خود را حزب پان ايرانيست نهاده و داعيه فعاليت در فلات ايران(ايران،افغانستان و…)را داريد،نه تنها تلاشی در يارگيري(حتی از ايرانيان)نداريد،بلكه از كسانی همچون من كه صادقانه بدنبال ايثار جان در راه آرمان حزب شما هستم دوری ميكنيد؟!!! شايسته است كه يكايك فرزندان پهن دشت ايران را به زير پرچم ميهن پرستی گرد آوريد. اگر پرسی مرا از دين و آيين مرا آيين و دين ايران پرستیستعشقی دومپاینده ایرانهم میهن ایران پرست ما به هیچ روی از شما و دیگران که خواهان پیوستن به صفوف پان ایرانیست هستید دوری نکرده و دست شما را دوستانه میفشاریم.پاسخ شما برایتان به ایمیل فرستاده شد نگاه کنید و پاسخ را به همان ایمیل بفرستید. پاینده ایران(مدیر تارنما)

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها