دلارهای سعودی در کوچه های خرمشهر و ایلام

نوامبر 23, 2009

پاینده ایران

کم توجهی مسئولان امر به تحرکات وهابیون در سال های گذشته زمینه ساز آن گردیده تا این فرقه انحرافی مرکز فعالیت های تبلیغی خود را از شهرهای سنی نشین به مناطق شیعه نشین تغییر دهد.

به گزارش جهان، سران وهابیت که از سال ها پیش عمده توجهات خود را به شهرهای جنوبی کشور با محوریت اهل تسنن معطوف کرده بودند این بار با هجوم به مناطق شیعه نشین مانند ایلام و خرمشهر و با هزینه کرد میلیاردی در صدد جذب مردم فقیر و شیعیان مقیم این شهرها هستند.

مبلغین وهابی با پول های دریافتی از عربستان و آمریکا طرح وام آسان دادن به شیعیان کم بضاعت را در دستور کار خود قرار داده اند و بر همین اساس، بدون دریافت ضمانت های سفت و سخت بانکی و در کمترین زمان ممکن وام خرید خودرو به اهالی خرمشهر و ایلام می دهند به طوری که از ابتدای سال تاکنون نزدیک به صد مورد از این خودروهای اقساطی که با سرمایه شخصی وهابیون خریده و تحویل می شود در خرمهشر توزیع شده است.

همچنین، در موعد بازپرداخت وام نیز در صورت نداشتن اقساط معوقه، سرمایه داران وهابی به وام گیرندگان اعلام می کنند که خانواده شماواجب تر است و ابتدا خرج های ضروری خود را جدا نمایید و در صورتی که مبلغی باقی ماند با آن اقساط خود را پرداخت نمائید!

این تحرکات که با سکوت کامل مسئولان مواجه شده در ماه های اخیر موجب آن گردیده تا استفاده کنندگان از تسهیلات وهابیت به مبلغی بی جیره و مواجب برای سلفیون تبدیل شوند.

برگرفته از :جهان نیوز

روشنگری:بایسته است یادآوری شود علیرغم همه انتقادها و ایراداتی که به جمهوری اسلامی وارد است، دستگاه اطلاعات و امنیت در سالیان گذشه برخوردهایی نیز با این گروه تندرو و صد درصد ضد ایرانی که از پول دلارهای نفتی عربستان و سرویس های جاسوسی هدایت و تغذیه می شوند انجام داده است که امید است در شرایط حساس کنونی این کوشش ها بیشتر گردد و این مسائل ریشه یابی شده و تنها به عکس العمل های برخوردی اکتفا نشود و مهمتر از آن راه برای  اندیشه ها ناسیونالیستی و یگانگی خواه که تنها راه نجات از این وضعیت است باز شود.

بایگانی جستاری:دسیسه های ضد ايراني

Entry Filed under: Uncategorized. .Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها