برگزاری آیین چهلم درگذشت دکتر میرانی در جو امنیتی

فوریه 27, 2010

آیین چهلم درگذشت دکتر ابراهیم میرانی روز گذشته 7 اسفندماه در میان تدابیر امنیتی و حضور نیروهای انتظامی و لباس شخصی برگزار گردید. نخست همراه با خانواده، بستگان، شاگردان و همرزمان قدیمی سرور میرانی برای بزرگداشت ایشان  از 9 تا 11 بامداد بر سر مزار در بهشت آباد اهواز گرد هم آمده و پس از آن تا ساعت 14 در مسجد خیابان یکم شرقی کیانپارس در کنار دوستداران آن زنده یاد، خاطره اش را گرامی داشتیم. در همه مدت حضور در بهشت زهرا و مسجد، نیروهای امنیتی از حاضرین عکس و فیلم برداری می کردند. غایب بزرگ مراسم، سرور مهندس کرمانی بود که شب پیش از آن همراه با 3 تن از جوانان پان ایرانیست (سروران سلیمانی، مهدی نور، فرهادباغبانی) بازداشت شده بودند.

 با توجه به گردهمایی بزرگ کوشندگان دیرگام و جوان حزب پان ایرانیست از سراسر خوزستان و کشور وبرگزاری پرشکوه آیین خاکسپاری دکتر میرانی با پرچم شیروخورشید، برافراشته شدن پرچم حزب و پرچم شیروخورشید، خواندن پیاپی سرود ملی ای ایران و سرایش “هفت پیمان” و “سرآغاز” حزب پان ایرانیست که از دهه 1330 در همه برنامه های حزبی خوانده می شوند و بازتاب آن در رسانه ها مجازی، مسئولین نگران و ناخرسند از برگزاری دوباره چنین برنامه ای بودند. برای نمونه می توان به احضارهای پیاپی چندین تن از جوانان پان ایرانیست خوزستان پس از خاکسپاری و بازداشت های اخیر اشاره داشت.

پاینده ایران

دسته بندی جستاری :اخبار روز

Entry Filed under: Uncategorized. .Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها