بیانیه سازمان جوانان حزب پان‌ایرانیست پیرامون بازداشت مهندس رضا کرمانی

مارس 1, 2010

به نام خداوند جان و خرد

 بیانیه سازمان جوانان حزب پان‌ایرانیست پیرامون بازداشت مهندس رضا کرمانی

    پاینده ایران

همانطور که در خبرها آمده است سرور مهندس رضا کرمانی، پیشکسوت گرانقدر نهضت پان‌ایرانیسم و از رهبران ارشد حزب پان‌ایرانیست، شامگاه پنجشنبه ۰۶/۱۲/۱۳۸۸به همراه تنی چند از جوانان پان‌ایرانیست از جمله سرور فرهاد باغبانی در فرودگاه اهواز بازداشت شده‌اند. این در حالی است که ایشان جهت حضور در مراسم چهلم سرور دکتر ابراهیم میرانی به خوزستان سفر کرده بودند. این بازداشت در راستای فشارها و محدودیت‌هایی است که در سالهای گذشته و به خصوص در ماه‌های اخیر به ایشان وارد آمده است. سه هفته پیش نیز شاهد یورش به منزل ایشان در کرج و ضبط و انتقال اموال شخصی ایشان به مکانی نامعلوم بوده‌ایم.

سرور مهندس رضا کرمانی از پان‌ایرانیستهای دوران مکتب پان‌ایرانیسم و کوشنده‌ای خستگی‌ناپذیر است که در طول دهه‌های گذشته دارای مسوولیتهای مهم حزبی از جمله دبیرکلی حزب پان‌ایرانیست بوده‌اند. آرمان‌خواهی، مسوولیت‌پذیری، وسعت معلومات، بینش سیاسی، ارتباطات گسترده فرهنگی و صداقت و شفافیت در امور، از ایشان شخصیتی منحصر به فرد و بی‌بدیل در تاریخ نهضت پان‌ایرانیسم ساخته است.

همسو با جایگاه والای ایشان در میان پشکسوتان حزبی، تحلیل‌ها و تلاشهای روزآمد و منطبق با شرایط روز، باور او به حضور جوانان در عرصه‌های تصمیم‌گیری و مدیریت و استمرار سنت مبارزاتی ایشان منجر به پیوندهایی صمیمانه و مستحکم مابین ایشان و جوانان میهن‌پرست به ویژه جوانان پان‌ایرانیست گردیده است.

مجموع ویژگی‌های فوق و مشی اصولی مهندس کرمانی سبب گردیده که ایشان همواره مغضوب و مورد عناد جریانات و سیاست‌هایی بوده‌اند که این گونه پیوندها و اصول‌گرایی آرمانی را بر نمی‌تابند. بدین سان هر از چند گاهی و با بهانه‌هایی واهی و غیر‌معقول ایشان را تحت فشار قرار می‌دهند. بازداشت اخیر ایشان در اهواز، بدون دلیلی موجه و با بهانه‌ای واهی و غیر‌منطقی، از این دست اقدامات می‌باشد. سازمان جوانان حزب پان‌ایرانیست ضمن ابراز تاسف شدید از این گونه برخوردهای نابخردانه و با هشدار به مسوولین ذیربط، خواهان آزادی هر چه سریعتر ایشان بوده و اعلام می‌دارد پیوند پان‌ایرانیست‌ها و به ویژه جوانان با پسشکسوتان حزب، از جمله سرور مهندس رضا کرمانی، ناگسستنی است و این گونه اقدامات هیچ خللی در روند تعمیق پیوندهای میان جوانان و ایشان و همچنین استمرار فعالیتهای حزبی ایجاد نخواهد کرد.

 پاینده ایران

سازمان جوانان حزب پان‌ایرانیست

۰۸/۱۲/۱۳۸۸ خورشیدی

دسته بندی جستاری: بیانیه هاي حزب پان ايرانيست

Entry Filed under: Uncategorized. .No Comments yet Add your own

  • 1.    یه میهن پرست  |  مارس 3rd, 2010 at 10:07 ب.ظ

    ماجرای این روزهای نوروز و حکومت تاریخ دزد ترکیه

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها