شبیه سازی و بدنام سازی

جولای 1, 2010

هموطنان و مبارزان!

همانگونه که در این سالها بارها به عینه مشاهده کرده اید یکی از راههایی که توسط حاکمیت برای ضربه زدن به فعالیتهای اجتماعی و مدنی علاوه بر سرکوب، زندان و… بکار گرفته شده شبیه سازی و بدنام کردن حرکت ها بوده است. حزب پان ایرانیست بارها مجموعه ای از این اجحاف ها را تحمل کرده و سربلند از میدان بیرون آمده اما در این برهه ی حساس و در این شرایط خطیر که جامعه ی ایرانی در آن بسر می برد،از آنجایی که بتوانند در مسیر فعالیتهای مدنی و ملی حزب پان ایرانیست اختلال ایجاد کنند در کنار صدور احکام سنگین از جمله حکم 11 سال برای سرور ابوالفضل عابدینی و 2 سال و 91 روز برای سرور شاهین زینعلی، احضار و بازداشت تعداد زیادی از کوشندگان حزبی در سراسر ایران…، اخیرا سایتی تحت عنوان “سازمان جوانان پان ایرانیست زیر نظر شورای عالی رهبری”! به راه انداخته اند تا بتوانند وجهه ی بارز و با نام و نشان سازمان جوانان را خدشه دار کنند. در این راه اقداماتی انجام داده اند که به شمه ی از آن اشاره می کنیم :


1- این سایت جدید الولاده که چند ماه از تولد آن می گذرد و خدا را شکر! از فیلترینگ بسیار حساس سیستم که در آن “سرها بریده بینی بی جرم و بی جنایت” و بسیاری از سایتهای داخل نظام نیز از آن در امان نیستند، جان سالم بدر برده، می کوشد وانمود کند سازمان جوانان حزب پان ایرانیست مسبوق به سابقه نبوده و تازه متولد شده چرا که آن سایت فاقد بایگانی از فعالیتهای سابق است و این چیزی نیست جز از بین بردن گذشته ی درخشان و هویت زدایی .

2- در گام بعدی می بایست از کارهای درخشان سابق حزب اعتبار زدایی می شد لذا به شکل بسیار مبتذل و بصورت نمایشی به تجمع چهار نفره مقابل سفارت امارات دست زدند که در واقع نشانی از آن نبود. لازم به توضیح است که سازمان جوانان حزب پان ایرانیست در دهم اردیبهشت 87 تظاهرات بسیار باشکوهی در مقابل سفارت امارات برگزار کرد و این حرکت اخیر قصد خاطره زدایی از آن حادثه و لوث کردن و بطریق اولی تخفیف آن حرکت را داشت.

3- گردانندگان این سایت با انتشار مطالبی موهن و نژاد پرستانه کوشیدند چهره ی انسانی و اصولی پان ایرانیست را مخدوش و سیمایی فاشیستی از آن نمایش دهند.

4- آنها در یک کار شگفت انگیز مهندس میر حسین موسوی را ماسون دانسته و کاندیداتوری ایشان را از جانب و به دستور گرند لژ انگلیس معرفی کردند و این حرکت چیزی نبود جز به تقابل کشاندن پان ایرانیستها با طیف آقای میر حسین موسوی و جنبش سبز.

5- حرکت اخیر آنها ترتیب سناریوی اخراج است. مهندس رضا کرمانی عضو باسابقه و پیشکسوت حزبی و دبیر کل سابق و منتخب کنگره نهم توسط گردانندگان این سایت از حزب اخراج شد. مهندس رضا کرمانی در سن 76 سالگی تمام عمر بالغ بر 50 سال سیاسی خود را در صف پان ایرانیست طی کرده اند و یکی از ستونهای استوار و مورد وثوق اعضای حزبی می باشند. موارد اتهامی آنها علیه سرور کرمانی بعنوان دلایل اخراج جالب توجه است، برخی از این دلایل عبارتنداز:

· تشکیک در رهبری سرور پندار.

· عضویت در سازمانها و گروههای ناشناخته ی سیاسی که مورد اعتماد و نظر شورایعالی رهبری نبوده و…. شگفتا که آنها محکومیت سرور حسین شهریاری را هم نتیجه عضویت سرور کرمانی در این سازمانهای ناشناخته دانسته اند. این نویسنده هایی که بعنوان شورای عالی رهبری حزب پان ایرانیست خود را معرفی کرده اند، کاملا نا آگاه بوده اند که از هفت نفر اعضای شوای عالی رهبری سابق چهار نفر یعنی سرور شهریاری، سرور میرانی، سرور جعفری و سرور کرمانی یعنی اکثریت شورا جهت گسترش آرمانهای پان ایرانیست در مجلس مخالفین نظام حاضر شدند، از سویی دیگر گویا این نویسندگان خبر ندارند سرور پندار در شرایط بهبود و سلامت بسر نمی برند که موضوع رهبری ایشان مورد تشکیک واقع شود یا نشود. در زمان سلامت سرور پندار هیچ مناقشه ی جدی وجود نداشت کما اینکه هیچ اثری ازآن موجود نیست. محکومیت سرور شهریاری هم هر چه باشد نتیجه ی عضویت سرور کرمانی در مجلس مخالفین نظام نمی باشد که اگر چنین هم باشد مقصر سرور کرمانی نیست، دستگاه قضایی را باید محاکمه کرد! گویی این قسمت توسط قوه قضائیه جهت تبرئه ی خود نتظیم شده است. مورد دیگری که در دلیل اخراج آمده اقدامات مغایر ایشان با اساسنامه ی حزبی است که هیچ مصادیقی ارایه نداده اند گویا اشرافی بر اساسنامه نداشته اند و از سویی دیگر شورای عالی رهبری برای مدت سه سال از سال 1381 تا 1384انتخاب شده بوده اند که دیگر قائدتا واجد چنین عنوانی نمی توانند باشند. آئین نامه انضباظی که از آن بصورت مجمل بعنوان منبعی برای اخراج نام برده اند نیز هیچ جایی در اساسنامه ندارد و مشخص نیست چگونه و تحت چه مجوزی می توان چنین آیین نامه ای ترتیب داد در حالیکه اساس نامه به آن اشاره ای نکرده است. این نویسندگان کذایی اگر اندکی اساسنامه را مطالعه می کردند خوب متوجه می شدند که کنگره به شورای عالی رهبری اجازه ای جهت تهیه و تنظیم آیین نامه ی انضباطی نداده است و قس علیهذا…

· این قبیل حرکتها و اقدامات مخرب نمی تواند مانعی جدی در راه فعالیتهای آرمانخواهانه ی ما بوجود آورد و حرکتهای حزبی با قدرت و استواری ادامه پیدا خواهد کرد و شبیه سازی موصوف هم محکوم به شکست است.

· سرور کرمانی طبق تبصره 3 ماده 7 اساسنامه به همراه مسوولان حزبی در 10 شهرستان که حداقل از سه استان کشور می باشند در صدد برگزاری کنگره به هر نحو ممکن می باشد؛ لذا اینگونه اقدامات به احتمال زیاد کوششی است برای ممانعت از برگزاری کنگره و تغییرات مدیریتی در حزب و یا ایجاد اختلال در آن. این سم پاشی ها برای جلوگیری از تغییرات مدیریتی در حزب و ضربه زدن به حرکتهای رو به رشد و آرمانخواهانه می باشد که راه به جایی نخواهد برد.

· راستی پیروز است

4تیرماه1389

Entry Filed under: اخبار,نوشتارها. .Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها