سرور رامین پشتکوهی بازداشت شد

آگوست 8, 2010

رامین پشتکوهی فرزند سرور پشتکوهی از پیشکسوتان پان ایرانیست ۳ روز پیش(9مرداد) در منزل مسکونی اش بازداشت شد.
ایشان که در تاریخ ۳ خرداد ۱۳۸۹ بازداشت شده و وسایل شخصی ،کتب و رایانه شان مورد تفتیش و مصادره قرار گرفته بود چندی بعد با قرار وٍثیقه آزاد شدند. اما در تاریخ ۹ مرداد علیرغم تعیین قرار وثیقه و تحویل وسایل شخصی و رایانه مجددا بازداشت شده و مسولین مربوطه هیچ توضیحی پیرامون دلیل بازداشت وی ارائه ندادند.ایشان اکنون  در بند وزارت اطلاعات زندان اصفهان می باشند.
سرور پشتکوهی از پیشکسوتان حزب پان ایرانیست می باشد که از جایگاه خاصی در میان فعالین حزبی برخوردار است.

برگرفته از : تارنمای سازمان جوانان پان ایرانیست

________________________________________

هرانا؛ یک فعال سیاسی در شاهین شهر بازداشت شد

خبرگزاری هرانا – رامین پشتکوهی از فعالان سیاسی در شاهین شهر اصفهان توسط نیروهای امنیتی در نهم مرداد ماه بازداشت شده است. بنا به اطلاع گزارشگران هرانا، دادگاه انقلاب پس از بازداشت نامبرده توسط وزارت اطلاعات قرار وثیقه تعیین کرده است که تا کنون با کارشکنی ماموران وزارت اطلاعات آزاد نشده است. ماموران وزارت اطلاعات دو ماه پیش در بازداشت پدر وی که از فعالان حزب پان ایرانیست است پس از تفتیش منزل برخی وسایل شخصی رامین پشتکوهی را نیز با خود بردند که گفته می شود به دلیل وجود تصاویر توهین آمیز نسبت به مقامات جمهوری اسلامی وی نیز بازداشت شده است.

Entry Filed under: اخبار. .Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها