ممانعت از ورود سرور ابوالفضل عابدینی به بهداری زندان کارون

آگوست 12, 2010

خبرگزاری هرانا –مسئولین زندان کارون اهواز صبح روز گذشته از ورود ابوالفضل عابدینی نصر به بهداری زندان ممانعت به عمل آوردند.

بنا به اطلاع گزارشگران هرانا؛ اقای ابوالفضل عابدینی صبح امروز نیز که قصد داشت داروهای قلبی خود را از بهداری زندان دریافت کند تقاضایی داده بود که نه تنها با این درخواست موافقت نشد بلکه با خروج وی از بند جلوگیری شد .

ابوالفضل عابدینی که از بیماری قلبی رنج می برد زمانی که قصد رفتن به بهداری زندان برای دریافت داروهای خود را داشت، پاسداران بند 6 زندان کارون اهواز از خروج وی جلوگیری کردند.ممانعت از ورود ابوالفضل عابدینی به بهداری زندان کارون این فعال حقوق بشر به شدت از نارحتی قلبی (افتادگی دریچه میترال) رنج میبرد و می بایست داروهای خود را در اختیار داشته باشد . مسئولین زندان کارون اهواز از بدو ورود این روزنامه نگار و فعال حقوق بشر به این زندان با اعمال فشار روز افزون تحمل حبس را برای این زندانی دشوار ساخته اند.

گم شدن درخواست انتقال به زندان اوین ، ممنوع الملاقات شدن با خانواده ، جلوگیری از تماس تلفنی و ندادن داروهای قلبی به وی در ادامه این فشار بر این زندانی محسوب میشود.

Entry Filed under: ابوالفضل عابدینی,اخبار. .Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها