پان ایرانیست بودن، مسئله این است!

آگوست 15, 2010

پان ایرانیست بودن، مسئله این است!

با درود به شما

تعجب میكنم چرا زمان احضار، بازداشت و زندان، اكثر رسانه های خبری در اینترنت و یا ماهواره از ذکر نام افراد حزب پان ایرانیست و هوادران شان برحذر هستند و اگر یکی از افراد بازداشت شده وابسته به پان ایرانیست بود و در عین حال فعالیت های حقوق بشری و مطبوعاتی و اجتماعی هم داشت اغلب اوقات از پان ایرانیست نام نمی برند یا در صورت سرشناس بودن آن فرد پان ایرانیست، با اکراه اشاره به گرایش سیاسی آن دارند.

برای نمونه مواردی كه در این مدت دیده ام را ذكر می كنم:

در اخبارهای دستگیری سرور ابوالفضل عابدینی كه توسط سایت های حقوق بشر یا رسانه های شناخته شده ماهواره ای پخش شد هیچ اشاره ای به پان ایرانیست بودن ایشان نشده است و یا انگشت شمار بوده است.

 1. در هنگام دستگیری و زندانی شدن بانو ویدا دهقانیان در انفرادی 209 اوین نیز اشاره ای به پان ایرانیست بودن ایشان نشد.
 2. هنگام بازداشت بانو نوشین جعفری نیز اشاره ای به پان ایرانیست بودن ایشان و پدر ایشان (عضو شورای رهبری حزب پان ایرانیست ) نشد.
 3. هنگام بازداشت سرور شاهین زینعلی سخنگوی دانشجویان آزادی خواه ملی
 4. هنگام بازداشت سرور مسعود لقمان مدیر تارنمای روزنامک
 5. هنگام بازداشت و زندانی شدن سرور کسرا علاسوند از تشکیلات خوزستان
 6. هنگام بازداشت سرور فرهاد باغبانی از تشكیلات خوزستان
 7. هنگام بازداشت سرور كیوان زارع
 8. هنگام بازداشت سرور بیژن جانفشان (2)
 9. هنگام بازداشت سرور سیاوش بهمن آبادی (3)

 

و موراد ديگر هیچ اشاره ای به پان ایرانیست بودن آنان نگردید و تنها وبلاگهای پان ایرانیستی از جمله پان ایرانیست خوزستان و چند وبلاگ دیگر پان ایرانیستی اعلام می كنند.

همه اینها را نوشتم كه به یك مورد خاص اشاره كنم: «میلاد فدایی اصل»

با میلاد كه مانند خود من یکی از هوادران حزب پان ایرانیست است دورادور آشنا هستم زمانی که میلاد آذر سال گذشته دستگیر شد و 4 ماه در زندان گذراند هیچ اشاره ای به اندیشه او كه یك پان ایرانیست میهن پرست و آزادیخواه و فعال حقوق بشر بود، نشد. حتا وبلاگ های پان ایرانیستی هم به یادش نبودند و  نمیدانم چرا هیچ خبری از او منتشر نكردند؟(4)

این نکته برای این مهم است که در مواردی هوادران، مرتبطین و اعضای حزب پان ایرانیست را پس از دستگیری به گروهك منفور مجاهدین خلق مرتبط دانسته اند!! و از آنجا که پان ایرانیست ها با اندیشه های مارکسیستی و به ویژه با سازمان مجاهدین خلق مخالفت شدید دارند باید این موارد گفته و در همه جا پخش شوند تا اطلاعاتی ها نتوانند این اتهام های عجیب را به افراد میهن پرست بزنند.

در حال حاضر هم میلاد به یك سال حبس تعزیری محكوم شده است.

گزارش کمیته گزارشگران حقوق بشر: میلاد فدایی اصل فعال حقوق بشر و فعال دانشجویی دانشگاه آزاد از سوی دادگاه بدوی به یک سال حبس تعزیری محکوم شد.

 پی نوشت(مدیریت تارنما):

1- این نوشته از ایمیل یكی از هواداران به دست من رسید و چون با كلیت آن موافق هستم آنرا چاپ كردم. عنوان را هم خود من انتخاب كردم. عزیزان اگر با نام واقعی یا ایمیل شخصی تان برای ما مطلب می فرستید یك نام مستعار هم انتخاب كنید.

2 و 3 – درباره بیژن جانفشان و ساسان بهمن آبادی خبری در سایت های خبری و ازجمله پان ایرانیست خوزستان چاپ شد كه البته بعدها ماهیت نفوذی و تخریب كننده آقای جانفشان در میان پان ایرانیست ها رو شد.لازم است این نوشته را بخوانید.

4- بانوی گرامی شما گله دارید كه چرا وبلاگهای پان ایرانیستی خبر دستگیری میلاد فدایی اصل را كار نكرده اند. اولا باید بگویم من و دیگر گردانندگان سایت همه اعضا و هواداران حزب را نمی شناسیم و دوما ممكن است خبر دستگيري آنها به ما نرسد به همین دلیل چند هفته پیش از همه خوانندگان خواسته شد كه اگر خبری از سایر پان ایرانیست ها دارند برای ما بفرستند ما با كمال میل چاپ میكنیم (اینجا را بخوانید)

لینكهای مرتبط:  رنجنامه میلاد فدایی اصل از بند 350 اوین

مخالفت با تبدیل قرار بازداشت میلاد فدایی اصل پس از چهارماه بازداشت موقت

Entry Filed under: نوشتارها. .No Comments yet Add your own

 • 1.    بزرگمهر  |  آگوست 16th, 2010 at 8:36 ق.ظ

  درود بر شما
  نمی دانید چقدر از دست این داعیه داران حقوق بشر و آزادی بیان که خود بزرگترین ناقضان این اصول هستند شاکی ام. مدتهاست که به ماهیت رسانه های برون مرزی پی برده ام و دانسته ام که تمام شعارهای شان پوچ و توخالی است و تنها برای فریب مردمی که به جز این رسانه ها منبع دیگری برای دریافت اخبار مملکت شان ندارند. افسوس در رسانه هایی که امثال تریتا پارسی و شهناز غلامی و… فرصت درفشانی می یابند کمترین مجالی برای میهن پرستان و آزادیخواهان ایران زمین نیست
  پاینده ایران

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها