دریافت کتاب بحرین مروارید یکتای ایران و خلیج فارس در چارچوب پی دی اف

نوامبر 23, 2007

پاینده ایران

کتاب جدید سرور دکتر سهراب اعظم زنگنه به نام بحرین مروارید یکتای خلیج فارس و ایران و حماسه پان ایرانیست ها را در چارچوب پی دی اف به همه یاران و سروران پیشکشمی کنم.

بحرین استان چهاردهم ایران 37 سال پیش در سال 1349 در پی توطئه استعمار انگلیس و یک طرح خائنانه از ایران جدا گردید. در آن سال گروه پارلمانی حزب پان ایرانیست با این مهم به مخالفت برخواست و دولت وقت را استیضاح نمود.در رای گیری اردی بهشت ماه 1349 ازبین 191 نفر نماینده حاضر در مجلس شورای ملی تنها 4 نفر نماینده گروه پارلمانی پان ایرانیست رای مخالف دادند!سخنان فراموش نشدنی و کوبنده  سرور محسن پزشکپور(پندار) در آن هنگام در مجلس شورای ملی فراموش نشدنی است و در تاریخ ثبت گردیده است.در این کتاب به شرح کوشش های حماسه وار حزب پان ایرانیست در مجلس بیست و دوم شورای ملی و همچنین خلاصه ای از تاریخچه و جغرافیای بحرین پرداخته شده است.به امید برداشته شدن این مرزهای پوشالی و پیوستن دوباره شهرها و نقاط جدا افتاده ی ایران به مام میهن؛ آنچه که آرمان ما پان ایرانیست هاست.

دانلود کتاب بحرین مروارید یکتای ایران و خلیج فارس

+

دانلود سخنرانی سرور پزشکپور در مجلس شورای ملی پیرامون مسئله بحرین

 

به امید ایرانی اباد و آزاد در سایه حاکمیت ملی

پاینده ایران

مزدک

Entry Filed under: Uncategorized. .1 دیدگاه Add your own

  • 1.    علی  |  دسامبر 7th, 2007 at 7:55 ق.ظ

    با سلام برای پولدار شدن روی وب سایت بنده کلیک کرده و ثبت نام نمایید. با تشکر.

Leave a comment

hidden

Some HTML allowed:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Trackback this post  |  Subscribe to the comments via RSS Feed


تازه ها :

پیوندها

بایگانی‌ها